€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech pomoc domowa Kerken bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kerken
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 13 września 2013 01:47

Rodzina z Kerken poszukuje pomocy domowej. Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu dla kobiety bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pomoc domowa

Miasto: Kerken, Niemcy

Zadania:

  • Praca polega na utrzymaniu czystości w domu oraz na ogrodzie u niemieckiej rodziny. Pomoc oznacza wykonywanie wszelkich obowiązków domowych np. pranie, prasowanie czy gotowanie.

Wymagania:

  • motywacja do pracy
  • osoba której szukamy powinna się charakteryzować miłym usposobieniem i otwartością
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Oferta:

  • opłacony przejazd do Niemiec
  • wyżywienie
  • oddzielny pokój z łazienką wyposażoną * produkty do mycia i ręczniki
  • możliwość korzystania z akcesoriów do ćwiczeń
  • możliwość korzystania z internetu i komputera

Aplikacja:

  • Zainteresowanych tą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz ze swoim zdjęciem w języku niemieckim o ile jest to możliwe pod adres:
  • tina.muller89@gmail.com

źródło:http://www.poloniusz.pl/o1-209603/

ID ogłoszenia: 59052321bcdb9044

2 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech pomoc domowa Kerken bez znajomości języka”

  1. Podejmę pracę od zaraz

  2. Witam, serdecznie jestem zainteresowana oferta. Bardzo lubie czystosc jak i sprztac. Jestem mila pracowita dziewczyna. Chetnie podejme się opieka nad waszym domem. Bardzo prosze o odpowiedz w razie zainteresowania moja osoba 🙂 Pozdrawiam serdecznie.