€ 9.50 - 10.50

Oferta pracy w Niemczech – pracownik produkcji łóżek, Havelberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Havelberg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 lipca 2018 00:43

Aktualna oferta legalnej pracy w Niemczech jako pracownik produkcji w fabryce łóżek od zaraz na terenie Havelberg. Mile widziane osoby ze znajomością języka niemieckiego.

Wymagania :
– Umiejętność obsługi takera
– Wysoka wytrzymałość fizyczna (praca stojąca)
– Zręczność
– J.niemiecki mile widziany

Zakres obowiązków :
– Zespalanie ze sobą materiałów za pomocą takera
– Pakowanie materacy
– Składanie skrzynek na łóżka

Rozpoczęcie pracy:
13.08.2018
Miejsce Pracy:
Schöneberger Weg 1-2, 39539 Havelberg

Zakwaterowanie po stronie Eastpower (100 Euro pobierane od wynagrodzenia za zakwaterowanie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na nasz adres rekrutacja@eastpower.pl
Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 512 522 523 , 575 440 254

ID ogłoszenia: 5015b3b7c3f3ca37