€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech od zaraz produkcja ciastek w farbyce bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 22 lutego 2016 03:54

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie od zaraz w fabryce na produkcji przy pakowaniu ciastek. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia bezpośrednio z pracodawcą

Obowiązki:

  • praca przy linii produkcyjnej w fabryce ciastek
  • kontrolowanie jakości i pakowanie gotowych wyrobów

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego nawet w stopniu podstawowym
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania swoim samochodem na miejsce
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • sprawność manualna

Zapewniamy:

  • pracodawca oferuje zakwaterowanie na miejscu
  • możliwość rozwoju i w przyszłości awansu na lidera zespołu
  • zatrudnienie na stałe – nie szukamy pracowników tymczasowych
  • umowę o pracę na czas nieokreślony z okresem próbnym
  • wsparcie w kwestiach formalnych, np. pomoc przy zdobyciu zameldowania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy zgłaszać się poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 63556ca6801434f7

4 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz produkcja ciastek w farbyce bez języka”

  1. Witam,
    szukam pracy w Koloni (jestem tutaj zameldowany u mamy, 51063 Köln). Mam 22 lata, kawaler, dyspozycyjny, bez nalogow, sprawny fizycznie i manualnie , Jestem chetny podjac u Panstwa prace nawet od zaraz. Prosze o odpowiedz.
    Pozdrawiam,
    Kamil Labuz

  2. Witam, wraz z dziewczyna i kolega jesteśmy zainteresowani ta pracą. Kontakt 512-843-433

  3. Witam,mam na imię Aneta jestem zainteresowana pracą,mam duże doświadczenie proszę o kontakt
    tel.508 262 540
    aneta140@op.pl

  4. Witam jesteśmy zainteresowani i chętnie do podjęcia pracy.
    Mam na imię Adam:tel 572 715 203
    zglenicki-adam@wp.pl