€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech produkcja części samochodowych bez języka Hardheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hardheim
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 listopada 2015 02:24

Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji przy montażu i pakowaniu części dla przemysłu samochodowego. Zatrudnienie w Hardheim bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Hardheim, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik zajmuje się montażem części metalowych oraz z tworzywa sztucznego pod przemysł auto-moto.
  • Osoba zatrudniona skrupulatnie przeprowadza kontrolę jakości i w niektórych przypadkach będzie odpowiedzialna za pakowanie gotowych elementów.

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie dobra znajomość języka niemieckiego
  • możliwość przyjazdu na rozmowę kwalifikacyjną do Sosnowca – pracodawca zapewnia zwrot kosztów dojazdu
  • możliwość zatrudnienia zmianowego
  • mile widziane osoby w pełni mobilne – z własnym samochodem

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia na dłużej
  • częściowo dofinansowane jedzenie na stołówce
  • terminowość w płaceniu wynagrodzeń
  • atrakcyjne wynagrodzenie które będzie wzrastało razem ze stażem pracy
  • zapewnione zamieszkanie dofinansowane w wysokości 50%
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • kursy językowe
  • dodatki świąteczne, na święta, urlopowe oraz z tytułu nauki dziecka

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

źródło: infopraca.p

ID ogłoszenia: 12856523e0010712

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech produkcja części samochodowych bez języka Hardheim”

  1. Jestem zainteresowany ta ofertą. Mam 23 lata, posiadam własny samochód, jestem gotowy do pracy od zaraz. Numer kontaktowy 887036903