€ 9,79-11,79/h brutto

Oferta pracy w Niemczech produkcja części samochodowych bez języka od zaraz Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hesja
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 25 marca 2019 04:13

Zatrudnienie w fabrykach m.in. z Bawarii na produkcji przy montażu części samochodowych. Niemcy praca od zaraz dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Hesja, Bawaria, Badenia-Wirtembergia, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,79 do 11,79 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca w fabryce na produkcji i montażu części samochodowych

Oczekiwania:

  • atutem będzie prawo jazdy kat.B oraz możliwość przyjechania swoim samochodem
  • znajomość języka niemieckiego jest mile widziana aczkolwiek niewymagana
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • przy założeniu przepracowania 22 dni w miesiącu wynagrodzenie będzie wahać się od 1723 do 2075 euro brutto
  • wsparcie koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
  • pomoc w rekrutacji
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania – do uzgodnienia w trakcie rekrutacji
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pełny etat

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 660710561

źródło: www.olx.pl/oferta/pomocnicy-produkcja-samochodow-lub-ocynkownia-CID4-IDz9y41.html

ID ogłoszenia: 9605c97fd72bf645