€ 8,30 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech przy komisjonowaniu na magazynie Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 5 maja 2014 01:12

Poszukujemy pracowników fizycznych na magazyn z siedzibą w Erfurcie. Oferta pracy w Niemczech przy komisjonowaniu towarów i innych zadaniach magazynowych

Stanowisko: Komisjoner

Miejsce pracy: Erfurt

Zarobki: 8,30 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Zbieranie oraz komisjonowanie produktów na magazynie
  • zakład działa w systemie dwuzmianowym

Oczekiwania:

  • konieczna jest dobra znajomość języka niemieckiego- aplikacje bez znajomości nie będą brane pod uwagę
  • możliwość przyjechania do pracy własnym autem
  • chęć i gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji tak jak- do wzięcia udziału w szkoleniu z zakresu obsługi wózków widłowych

Oferta:

  • Niemiecka umowa o pracę podpisana z niemieckim pracodawcą, zapewnione ubezpieczenie i składki
  • zapewnione 35 h pracy w tygodniu
  • możliwe do wypracowania nadgodziny w wysokości 151,67 h w miesiącu
  • umowa podpisywana jest na czas nieokreślony
  • 6 miesięczny okres próbny
  • zamieszkanie odbywać się będzie w 2 osobowych pokojach- 1za 100 euro miesięcznie

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-niemcy-id219041.html

ID ogłoszenia: 98553662842d29d8

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech przy komisjonowaniu na magazynie Erfurt”

  1. jestem zainteresowany ta oferta pracy znam jezyk niemiecki komunikatywnie podejme prace od zaraz moj nr tel 75 71 34 335 dziekoje prosze o kontakt