€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech dla Polaków przy naprawie i budowie dróg 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 31 grudnia 2013 12:11

Firma budująca drogi i autostrady zatrudni pracownika fizycznego do pomocy. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech w Stuttgarcie na stanowisko robotnik drogowy.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do naprawy i budowy dróg

Lokalizacja: Stuttgart

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Pracownicy zatrudnieni na tym stanowisku będą odpowiedzialni za wszelkie prace fizyczne przy układaniu nawierzchni drogowej.

Oczekiwania:

  • obowiązkowo doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • fachowość, odpowiedzialność, rzetelność
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • spostrzegawczość, dokładność
  • motywacja do pracy
  • od pracowników wymagamy posiadania prawa jazdy kat C1E, CE lub C

Oferta:

  • możliwość podjęcia pracy na stałe
  • zagwarantowane zamieszkanie
  • dobrą pensję
  • dodatki za wyrobione nadliczbowe godziny
  • wsparcie polskiego koordynatora

Aplikacja:
Wszystkich chętnych prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV oraz list motywacyjny na adres: rekrutacja.ue@mrjob.pl

W tytule maila prosimy wpisać: PD/UE/2013.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-20md3c/

ID ogłoszenia: 57252c19508435ee

5 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech dla Polaków przy naprawie i budowie dróg 2014”

  1. Witam jestem zainteresowany wasza oferta pracy posiadam prawojazdy kat BC oraz posiadam uprawnienia na koparki jednonaczyniowe koparko ladowarki dzwigi samojezdne do 50ton maszyny wibracyjne ubijarki i stopy tel 602647307 prosze o kontakt

  2. ta praca bardzo by mi odpowiadala mam doswiadczenie w tej pracy gdyz duzo pracowalem w tych warunkach na terenie niemiec i nietylko Kontakt 516081525.

  3. Witam jestem bardzo zainteresowany ową ofertą mój numer tel. – 693271529

  4. jestem zainteresowany

  5. artur1989r na 9 stycznia 2014 @ 14:53

    Witam.
    Jestem młodym,dynamicznym,silnym fizycznie mężczyznom,odpowiedzialnym,sumiennym,bez nałogów.

    Szybko się uczę nowych rzeczy i adaptuje w nowym otoczeniu,jestem bardzo ambitny,punktualny o wysokiej kulturze osobistej.

    Posiadam prawo jazdy kategoria B.

    Język niemiecki i angielski na poziomie komunikatywnym-podstawowym.
    Praca w godzinach nocnych i przy obniżonej temperaturze nie jest mi obca.

    Szybko przyswajam powierzona mi wiedze oraz wypełniam swoje obowiązki jak należy.

    Jestem zainteresowany Państwa oferta pracy oraz gotowy na wyjazd od zaraz ,chęć pracy na czas nie określony.

    Czekam i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.

    Z wyrazami szacunku
    Artur

    Kontakt do mnie ;

    796-024-999

    e-mail:kobra86@vp.pl