€ ok. 150-180 euro od wyjazdu

Oferta pracy w Niemczech przy odśnieżaniu ulich, chodników Hamburg od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 listopada 2015 02:46

Aktualnie oferujemy sezonową pracę w Niemczech przy odśnieżaniu ulic, chodników i posesji prywatnych. Ogłoszenie z Hamburga dla Polaków od zaraz na całą zimę.

Stanowisko: Pracownik do odśnieżania

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: płatne jest od wyjazdu ok. 150-180 euro za 4-6 godzin pracy

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała za zadanie odśnieżać ulice, chodniki i posesje prywatne. Pracownik będzie też zajmował się załadunkiem śniegu na pakę samochodu.

Oczekiwania:

  • zamieszkanie w Hamburgu
  • własny samochód oraz prawo jazdy kat.B
  • posiadanie własnej Gewerbe
  • możliwość podjęcia pracy w sezonie zimowym
  • wysoka sprawność fizyczna
  • wytrzymałość
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym

Zapewniamy:

  • w przypadku braku śniegu i tak wypłacane są pieniądze za 10 wyjazdów
  • pracę na sezon zimowy
  • uczciwe zarobki

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 017649296146

Prosimy dzwonić, nie odpowiadamy na wiadomości sms.

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/inne-fizyczne/praca-przy-odsniezaniu,563183.html

ID ogłoszenia: 6025649227a0f794