€ uzależnione od znajomości języka

Oferta pracy w Niemczech przy opiece nad starszą panią z Bremen od 15.12.+premia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen, Brema
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2015 01:23

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku opiekuna osób starszych. Oferta z Bremen przy opiece nad panią w wieku 91 lat. Seniorka cierpi na inkontynencję i potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach.

Stan zdrowia

Podopieczna ma 91 lat i waży 44 kg. Pani cierpi na inkontynencję. Jest osobą poruszającą się samodzielnie, ale ze względu na podeszły wiek korzysta z balkonika.

Obowiązki

Prowadzenie domu: robienie zakupów, gotowanie, pranie, sprzątanie, mycie okien, prasowanie, zamiatanie na tarasie.

Opieka: pomoc w codziennych czynnościach jak; ubieraniu, myciu przyjmowaniu posiłków, zmiana pielucho majtek oraz aktywne spędzanie czasu jak towarzyszenie podczas spacerów.

Praca w nocy występuje rzadko. Należy być jednak przygotowanym do niesienia pomocy.
Informacje dodatkowe

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu z windą 120m2.

Czas wolny do uzgodnienia: min. 2 godziny dziennie oraz raz w tygodniu 8h wolnego.

Do dyspozycji jest balkonik i łóżko specjalistyczne.

Rodzina odwiedza podopieczną regularnie.

W domu jest Internet.

Kontakt

tel. 730-733-104,

justyna.art@herz24.pl

Wymagania

dobra znajomość języka niemieckiego,

osoba niepaląca

gotowość do wyjazdu 14.12. na jeden miesiąc
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy.

ID ogłoszenia: 6075656b6dfabe08