€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu drobiu na linii produkcyjnej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dolna Saksonia
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 maja 2014 00:00

Zatrudnimy kobiety do sezonowej pracy w Niemczech na linii produkcyjnej przy pakowaniu mięsa. Oferta z Dolnej Saksonii w zakładzie zajmującym się mięsem drobiowym.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce pracy: Dolna Saksonia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • praca w zakładzie drobiarskim
  • Obowiązkiem będzie wypełnianie zadań przy linii produkcyjnej polegających na układaniu mięsa na tacki i pakowaniu ich.

Oczekujemy:

  • mile widziane zgłoszenia od par i grup
  • gotowość do podjęcia pracy na okres 2 miesięcy
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • możliwość wyjazdu do pracy od zaraz
  • chęć podjęcia pracy sezonowej
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy pakowaniu artykułów spożywczych

Oferta:

  • praca dla kobiet
  • niemieckie warunki pracy, umowa zapewnia ubezpieczenie, składki
  • umowa o pracę
  • praca od zaraz do 06 lipca 2014
  • pomoc przy poszukiwaniach zamieszkania

Aplikacja:
Zainteresowane panie prosimy kontaktować się mailowo:
źródło: raciborz@kirschgruppe.com

źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/produkcja_1/pakowacz_i699

ID ogłoszenia: 87536cf0fc167fc