€ 7,86 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków bez języka Landsberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Landsberg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: ok. 1,5 miesiąca
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 listopada 2014 23:49

Zatrudnimy pracowników do sezonowej pracy w Niemczech przy pakowaniu artykułów drogeryjnych. Zatrudnienie w Landsberg od zaraz przy komisjonowaniu i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik do pakowania artykułów drogeryjnych

Miejsce pracy: Landsberg

Zarobki: 7,86 euro brutto/h

Termin: praca od zaraz do 6 stycznia 2015

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie komisjonować i pakować artykuły drogeryjne.

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zręczność oraz dbanie o estetyczny efekt końcowy
  • możliwość podjęcia pracy do 6 stycznia 2015
  • nastawienie na realizowanie wyznaczonych planów
  • znajomość języka niemieckiego jest mile widziana jednak nie jest warunkiem podjęcia tej pracy

Oferta:

  • zatrudnienie sezonowe w okresie zmożonego ruchu przedświątecznego
  • możliwość podwyższania swoich kompetencji
  • zapewniony transport darmowy
  • bezkosztowy przejazd z Wrocławia do Niemiec
  • zakwaterowanie płatne w wysokości 6,50 euro dziennie
  • pracodawca nie wymaga znajomości języka niemieckiego

Rozmowy rekrutacyjne odbywają się z Wrocławia.

Aplikacja:
Zgłoszenie z CV należy przesłać wraz ze zdjęciem na adres:

  • kadry@issp.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pakowaniekomisjonowanie-art-drogeryjnych-w-landsberg-id250925.html

ID ogłoszenia: 143545a86a8f1a0f

3 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków bez języka Landsberg”

  1. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą i gotowy do podjęcia pracy od zaraz telefon mój 731945137

  2. karolina skrocka na 14 listopada 2014 @ 23:23

    Witam potrzebuje pracy jeżeli nie jest zapuźno proszę o kontakt, w tej chwili jestem u córki w Seeheim, spełniam warunki oczekiwania, z językiem kiepsko monikka221991@gmail.com

  3. Witam
    Jestem zainteresowany Państwa oferta jak również gotowy do podjęcia pracy od zaraz proszę o kontakt 690226480