€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków na linii Heilbronn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heilbronn
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2014 02:47

Zakład produkujący kosmetyki w Heilbronn prowadzi nabór na stanowisko pakowacz produktów na linii produkcyjnej. Niemcy praca dla osób bez doświadczenia z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Lokalizacja: Heilbronn

Wynagrodzenie: do uzgodnienia bezpośrednio z pracodawcą

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zobowiązany do pracy przy pakowaniu kosmetyków.
  • Do zadań należeć będzie również paletowanie towaru i konfekcjonowanie.
  • Zadania wykonywane będą ze skanerem ręcznym.
  • Pracownikowi może zostać zlecona praca pomocnicza na magazynie

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku niemieckim
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy magazynowej
  • dynamiczne tempo pracy
  • mile widziana możliwość przyjechania swoim autem

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • zapewniona umowa o pracę
  • zorganizowane ubezpieczenie oraz gwarancja odprowadzania składek
  • dobre zarobki
  • wynagrodzenie w postaci stała podstawa plus premia
  • zapewnione zamieszkanie

Aplikacja:
zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez stronę: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowacz-kosmetykow-niemcy-2449004.html

ID ogłoszenia: 85853f07b8fbc856