€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu na magazynie Freiburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Freiburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 marca 2014 22:44

Aktualnie poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech na magazynie przy pakowaniu. Ogłoszenie z Freiburga dla kandydatów bez doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: Pracownik do pakowania
Lokalizacja: Niemcy, Freiburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Kandydat będzie pracować na magazynie, w którym będzie odpowiedzialny za znajdowanie produktów oraz ich pakowanie i przygotowywanie do wysyłki.

Wymagania:
- język niemiecki minimum podstawowa znajomość
- biegła znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem podczas rekrutacji
- doświadczenie mile widziane
- chęć do pracy

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia w pracach magazynowych
- zatrudnienie z pakietem socjalnym
-zatrudnienie na niemieckich warunkach
- dobrą płacę
- miłą atmosferę
- zakwaterowanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV ze zdjęciem całej sylwetki (na jednolitym tle) na adres: niemcy@euro-labora.com w tytule prosimy wpisać numer referencyjny ogłoszenia: PAK/DE

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-218ie8/

ID ogłoszenia: 153532eb6dbbcd7c

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu na magazynie Freiburg”

  1. Krzysiuu44 na 30 marca 2014 @ 16:57

    Witam
    Byłbym zainteresowany ofertą, lecz mam pytanie
    czy jest możliwość podjęcia pracy dopiero na wakacje ?
    Proszę o kontakt
    tel. +48663415221
    e-mail 96karol19@wp.pl