€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu sztućców bez języka od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 5 listopada 2015 02:00

Producent sztućców z Drezna poszukuje od zaraz pracowników do pakowania i kontroli jakości. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz produkcyjny

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie kompletowanie zestawów sztućców i pakowanie ich
  • konieczne jest odpowiednie zabezpieczenie sztućców
  • załączenie do opakowań instrukcji obsługi oraz innych gratisów od producenta
  • sprawowanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • dynamiczne tempo pracy
  • duża sprawność fizyczna
  • dbanie o estetykę wykonywanych prac
  • punktualne stawianie się w pracy
  • energiczność
  • elastyczność godzinowa

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na bardzo dobrych warunkach
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • dla najlepszych pracowników przewidywane są premie jakościowe
  • możliwość skorzystania z opcji zamieszkania oferowanego odpłatnie przez pracodawcę

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać mailowo na adres: ganztagsberuf@eclipso.de

Konieczne jest zatytułowane wiadomości następująco: pakowaniesztuccow01/11/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-sztuccow/

ID ogłoszenia: 360563a73adae3bf

7 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu sztućców bez języka od zaraz Drezno”

  1. Witam jestem zainteresowana pracą. Mieszkam w Polsce, obecnie jestem dyspozycyjna.
    Mam 45 lat. Mój tel. 535-303-527
    pozdrawiam

  2. Witam ,jesteśmy zaiteresowani ta praca,dyspozycyjnoi od zaraz,zmotoryzowani,pani 50l,pan 25l,tel 605426828 zojka2404@wp.pl

  3. patrycja12895 na 12 listopada 2015 @ 12:49

    Witam razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani. Jesteśmy dyspozycyjni, punktualni, pracowici. Jesteśmy młodzi mamy po 19 lat w Dreźnie jesteśmy zakwaterowani jeśli będzie trzeba możliwy jest tez meldunek. prosimy o kontakt na nr. 695430687

  4. angelika725 na 12 listopada 2015 @ 13:35

    Witam,wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy przedstawioną przez Państwa,oboje jesteśmy pracowici,uczciwi,energiczni,możemy podjąć pracę od zaraz, proszę o kontakt na mail angelika7836@vp.pl

  5. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy. Młoda sprawna fizycznie osoba bez żadnych nałogów. Wyjazd od zaraz nie stanowi dla mnie problemu. Mieszkam blisko Drezna, posiadam własny środek transportu, cv zostało wysłane. tel. 726707821 proszę o kontakt

  6. angelika725 na 13 listopada 2015 @ 17:35

    Witam,wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy,oboje jesteśmy pracowici,uczciwi,szybko się uczymy nowych zadań,możemy podjąć pracę od zaraz, proszę o wiadomość na mail: angelika7836@vp.pl

  7. Dzień dobry!
    W związku z tym, iż w podanym adresie mailowym jest jakiś błąd i każda próba wysłania CV na wskazany adres kończy się niepowodzeniem zostawiam wiadomość tutaj.

    Wraz z koleżanką jestem zainteresowana ofertą pracy. Jestem pracowita, uczciwa, sumienna, szybko się uczę. Proszę o kontakt na adres e-mail: agnieszkakopec9@gmail.com

    Pozdrawiam serdecznie.