€ 1,500.00

Oferta pracy w Niemczech przy produkcji maszyn Rolniczych od zaraz, Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Herrngiersdorf
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 lipca 2017 04:31

Fabryka maszyn rolniczych z Herrngiersdorf w Bawarii zatrudni pracowników produkcji. Propozycja pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy montażu części w procesie produkcji.

Niemiecka Firma HVO Personalservice zatrudni mechaników, mechatroników, hydraulików,, spawaczy, lakierników oraz osoby z doświadczeniem w montażu.
Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejscowość: Bawaria, Niemcy
Zarobki: 10 euro brutto na godzinę pracy + diety 20 euro na dzień
Start: od zaraz

Obowiązki:
• praca na produkcji oraz montażu maszyn rolniczych
• inne zadania w zależności od aktualnego zapotrzebowania

Oczekiwania:
• mile widziane będzie posiadanie doświadczenia
• dyspozycyjność od zaraz
• pracowitość
• dobre zorganizowanie
• dużą zaletą będzie prawo jazdy kat..B
• zmotywowanie

Zapewniamy:
• opieka polskojęzycznego koordynatora
• przeszkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
• Niemiecka umowa
• stałe godziny
• wolne soboty i niedziele
• zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie około 200-250 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny), na adres:
• rekrutacja@hvo-personal.de z dopiskiem: „Niemcy praca przy produkcji maszyn rolniczych, imię i nazwisko”

ID ogłoszenia: 919595e795a0f35f

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez HVOpersonalservice

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez HVOpersonalservice »