€ 1600-2000 euro netto/mc

Oferta pracy w Niemczech przy regipsach w budownictwie Münster 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Münster
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2017 02:22

Poszukujemy pracowników budowlanych do pracy w Niemczech przy regipsach. Zatrudnienie w Münster dla monterów zabudowy suchej na budowie 2017. Pracodawca umożliwia stałe zatrudnienie na uczciwych warunkach.

Stanowisko: Monter zabudowy suchej
Lokalizacja: Münster, Niemcy
Zarobki: 1600-2000 euro netto miesięcznie

Opis stanowiska:

  • praca w zespole monterów przy regipsach
  • montaż ścianek działowych, sufitów podwieszanych, wyprowadzanie oświetlenia, itp.

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia zawodowego
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim na poziomie komunikatywnym
  • gotowość do przyjechania swoim samochodem – niezbędne jedno auto przynajmniej na 2 pracowników

Oferujemy:

  • pomoc koordynatorów polskojęzycznych
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 1600 do 2000 euro netto miesięcznie
  • zorganizowane zamieszkanie odpłatnie w cenie około 8,30 do 9,30 euro za dobę
  • niemiecką umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odprowadzenie składek
  • terminowe wypłacanie pensji
  • dla chętnych opcja pobierania zaliczek

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej “Regipsiarz” na poniżej podany adres kontaktowy:

  • biuro@polwork.pl

źródło: http://www.praca4u.net/monter-suchej-zabudowy-regipsiarz-id473407.html

ID ogłoszenia: 40658eab38b22449

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.