€ 14 euro brutto/h + auto służbowe

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu apartamentów od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 8 maja 2017 00:42

Praca w Niemczech dla osób chętnych do zatrudnienia jako sprzątacz – sprzątaczka. Ogłoszenie ze Stuttgartu od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu rezydencji i apartamentów.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miasto: Stuttgart, Niemcy
Stawka godzinowa: 14 euro brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca samodzielna oraz w zespole przy sprzątaniu oraz utrzymywaniu porządku u klientów premium w ich rezydencjach oraz apartamentach na terenie Stuttgartu
  • osoba zatrudniona dużą uwagę musi przykładać do aspektów estetycznych
  • konieczne będzie wykonywanie zadań ściśle z zaleceniami klienta

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum podstawowym
  • konieczność posiadania prawa jazdy kat.B i praktycznej umiejętności kierowania pojazdami
  • doświadczenie w pracy na stanowisku sprzątaczki
  • mile widziane referencje
  • dyskrecja oraz wysoka kultura osobista
  • dbanie o czysty uniform i profesjonalny wygląd
  • duża dokładność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • sprawdzonego pracodawcę
  • pomoc z formalnościami oraz znalezieniem zamieszkania
  • do dyspozycji auto służbowe
  • uniform służbowy – mundurek, rękawiczki, środki czystości, urządzenia do sprzątania itp.
  • krótkie przeszkolenie

Szanowni kandydaci,

Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Sprzątanie apartamentów i rezydencji, Stuttgart″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit@berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 707590f67eb2a4f8

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu apartamentów od zaraz Stuttgart”

  1. marcin_l2 na 12 maja 2017 @ 16:45

    witam wraz z dziewczyną jestem zainteresowany pracą od zaraz proszę o kontakt 506343774