€ 8,70 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu bez znajomości języka Lubeka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lubeka
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 30 maja 2016 01:39

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla par i grup bez znajomości języka. Zatrudnienie w Lubece przy sprzątaniu obiektów – hal, magazynów, biur, hoteli, itp.

Stanowisko: sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Lubeka

Wynagrodzenie: 8,70 euro brutto na godzinę

Nr ref.: PSP

Zakres zadań:

  • sprzątanie różnego rodzaju obiektów w zależności od zlecenia
  • jest to praca fizyczna wymagająca skrupulatność i wysokiej sprawności fizycznej
  • wycieranie kurzy, mycie podłóg, odkurzanie, sprzątanie toalet, itp.

Wymagania:

  • mobilność i możliwość przyjechania samochodem
  • chęć do podjęcia stałej pracy w Lubece
  • motywacja, odpowiedzialność, pracowitość
  • od jedne osoby na grupę/zespół wymagana jest znajomość języka niemieckiego
  • dokładność, skrupulatność
  • uczciwość

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie z możliwością otrzymywania dodatków i premii
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • zapewniony druk A1 oraz karta EKUZ
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • dla pracowników najbardziej rzetelnych i pracowitych możliwość podjęcia stałej pracy
  • zamieszkanie
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie wiadomości poprzez stronę:

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-dla-pargrup-przy-sprzataniu-obiektow-bez-jezyka-lubeka/

ID ogłoszenia: 604574b5440b5cec