€ 13,25 - 16,50/h + mieszkanie

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2017 03:50

Oferujemy zatrudnienie w Berlinie dla osób z podstawową znajomością języka. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 13,25 euro brutto na godzinę pracy przy zatrudnienie na umowę o pracę oraz 16,50 euro na godzinę dla osób na własnej działalności

Zakres zadań:

  • całkowite sprzątanie mieszkań i domów u klientów prywatnych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie wszelkich zadań związanych z utrzymaniem porządku – wycieranie kurzu, odkurzanie, mycie podłóg, ścielenie łóżek, wstawianie prania
  • dodatkowo płatne zadania to np. prasowanie oraz prace porządkowe na podwórkach

Oczekiwania:

  • duża dokładność
  • zdolność do współpracy, bezkonfliktowość
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • konieczność znania słownictwa branżowego
  • doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • bezpłatne zamieszkanie na miejscu dla pracowników którzy wyrobią minimum 150 godzin na miesiąc
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • zatrudnienie od zaraz
  • możliwość wzięcia udziału w tanim kursie języka niemieckiego
  • wsparcie przy wszelkich sprawach związanych z podjęciem pracy w Niemczech

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą pracy w Niemczech, prosimy o przesłanie wiadomości z CV na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w tytule: „Sprzątanie domów i mieszkań, Berlin”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/berlin-praca-niemcy-od-zaraz-z-podstawowym-jezykiem-sprzatanie-domow-i-mieszkan/

ID ogłoszenia: 2985a15c0d696c07