€ 14-16/h brutto

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 11 lipca 2019 06:02
  • Wygasa: 25 dni, 8 godzin

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie od zaraz w Düsseldorf dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: od 14 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Termin: od lipca 2019

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzątanie domów i mieszkań
  • pracownik będzie wykonywał typowe prace odpowiednie dla tego stanowiska – mycie łazienek, odkurzanie, wycieranie kurzy, mycie podłóg, ścielił łóżka itp.

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat.B oraz własne auto na wyjazd
  • brak nałogów
  • dużą zaleta będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • sumienne wypełnianie obowiązków

Zapewniamy:

  • dostępność od zaraz
  • atrakcyjne warunki finansowe i terminowe wypłacanie pensji
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem odpisaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc przy rozliczeniach podatku
  • odpłatne miejsce zakwaterowania za 200 euro miesięcznie od osoby + media

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres dostępny poniżej:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: sprzątanie-domów-mieszkań/07/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sprzataczki-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-mieszkan-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 2525d2644a1019b9

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.