€ 9,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech przy wykończeniach na budowie Zwickau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 października 2014 00:22

Firma budowlana ze Zwickau poszukuje pracowników przy wykończeniach i remontach. Oferta pracy w Niemczech na budowie przy montowaniu regipsów, tynkowaniu, fugowaniu.

Stanowisko: Pracownik do wykończeń wnętrz

Lokalizacja: Zwickau

Zarobki: 9,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Wszelkie zlecone prace remontowo – wykończeniowe.
  • Do zadań należeć będzie montaż regipsów, sufitów podwieszanych, fugowanie a także kładzenie tynków.

Oczekiwania:

  • duże umiejętności budowlane
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • posiadanie prawa jazdy oraz własnego auta
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym
  • umiejętność pracy w grupie
  • mile widziana aplikacja od osób ze Zgorzelca
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na terenie Niemiec

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na czas nieograniczony
  • zatrudnienie uczciwe – ponadtaryfowe jeżeli chodzi o taryfę BZA
  • zapewnione darmowe zakwaterowanie
  • dobre zarobki z dodatkami – dieta w wysokości 13 euro netto za przepracowany dzień

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą oferta pracy proszone są o przesłanie aplikacji na adres:

zwickau@teamkompetent.de

możliwość kontaktowania się telefonicznie w godzinach od 8 do 13 pod numerem: 0049375/4406970
osoba która mówi po polsku to – Małgorzata Tobiś

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22mck8/

ID ogłoszenia: 809543ad740f2917