€ 9 euro netto/h

Oferta pracy w Niemczech przy wykończeniach, remontach-malarz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2014 01:05

Szukamy malarzy do pracy w Niemczech w budownictwie. Zatrudnienie w Stuttgarcie przy remontach i wykończeniach od zaraz. Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Malarz

Lokalizacja: Stuttgart

Zarobki: 9 euro netto/h

Obowiązki:

  • Praca przy wykończeniach i remontach.
  • Do zadań należeć będzie malowanie, tapetowanie, szpachlowanie czy wygładzanie ścian.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • posiadanie odpowiednich kwalifikacji
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • posiadanie własnego samochodu
  • fachowość i prefesjonalizm

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę
  • zatrudnienie na dobrej stawce- 9 euro netto za godzinę
  • zarobki wypłacane są zawsze w systemie co miesiąc
  • dla chętnych możliwe są zaliczki
  • zatrudnienie na dłużej
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zapewnione ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy przesłać CV na adres: office@factory600.com

Źródło: http://www.praca4u.net/malarz-niemcy-id236278.html

ID ogłoszenia: 69753e7cb1f971d2