€ 8,20 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka sortowanie paczek Kesselsdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kesselsdorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2016 00:26

Oferujemy możliwość podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Niemczech na magazynie przy sortowaniu paczek kurierskich. Zatrudnienie w Kesselsdorf bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Sortowacz paczek

Miasto: Kesselsdorf, Niemcy

Zarobki: 8,20 euro na godzinę pracy

Opis zadań:

  • prace wykonywane będą na magazynie
  • przyjmowanie dostaw – rozładunek paczek
  • sortowanie przesyłek
  • załadunek na samochody dostawcze
  • przenoszenie pakunków o wadze maksymalnej do 31 kilogramów
  • zadania wykonywane będą z użyciem skanera

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • znajomość języka niemieckiego wymagana jest minimum u jednej osoby na grupę
  • brak problemów zdrowotnych
  • sprawność fizyczna
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • zaangażowanie, wydajność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pierwsza będzie na czas próbny a następna jeżeli pracownik się sprawdzi na czas nieokreślony
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w cenie 350 euro miesięcznie
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • płatny urlop
  • pracownikowi przysługują talony paliwowe o wartości 44 euro miesięcznie

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem dokumentów aplikacyjnych prosimy przesłać na adres:

  • zagranica@intemporis.eu lub intemporis.2566239@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/sortowacz-id353608.html

ID ogłoszenia: 4215713ee9ea791b

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka sortowanie paczek Kesselsdorf”

  1. Witam, jestem zainteresowany pracą. Moje Cv było już wysyłane wcześniej. Finka Grzegorz