€ 2500-3000 € netto

Oferta pracy w Niemczech spawaczy MAG 135/ TIG 141 w firmie produkcyjnej, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 czerwca 2019 05:05

Firma produkcyjna z Berlina poszukuje doświadczonych spawaczy MAG 135 / TIG 141 do podjęcia legalnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy spawaniu komponentów pieców przemysłowych.

Dla firmy produkujacej piece przemyslowe poszukujemy spawaczy MAG 135/ TIG 141

Lokalizacja: Berlin

Wymagania:

Mile widziane wykszatlcenie techniczne
Kilkuletnie doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku pracy
Prawo jazdy oraz auto do dyspozycji
Praca 3 zmianowa

Zakres obowiązków:
Spawanie oraz montowanie komponentow piecow
Spawanie czesci ze stali czarnej oraz szlachetnej metoda MAG/TIG
Prace poprawkowe
135 FM 1 oraz 141 FM5

Oferujemy:
Niemiecka umowe o prace wraz z wszystkimi swiadczeniami socjalnymi
Wynagrodzenie od 2500,00 do 3000,00 € netto
Organizacja zakwaterowania + 600,00 € dodatku do pensji na nocleg.
Prace na pełny etat
Opiekę osoby mówiącej w języku polskim

ID ogłoszenia: 9115d0b5b76da8d6

4 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech spawaczy MAG 135/ TIG 141 w firmie produkcyjnej, Berlin”

  1. Witam zainteresowany jestem ofertą spawacz MIG-MAG tel.790537684 -Kamil Szymczykiewicz

  2. Rafek4444 na 5 lipca 2019 @ 23:31

    Dzień dobry jestem zainteresowany ofertą . Mój e-mail rafek4455@gmail.com numer telefonu 669041575

  3. Rafal guzinski na 12 lipca 2019 @ 10:09

    Witam moge prosic email lub nr kontaktowy?

  4. Pawel Baclawski na 19 lipca 2019 @ 10:43

    Dzień dobry,
    Proszę o kontakt telefoniczny
    Mój numer 791894122
    Paweł