€ 12 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech sprzątanie domów i mieszkań od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 28 listopada 2016 02:39

Praca w Niemczech do podjęcia od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Ogłoszenie z Frankfurtu nad Menem dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy
Wynagrodzenie: 12 euro na godzinę brutto
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • porządkowanie wnętrz domów klientów
  • sprzątanie sypialni, toalet, kuchni, salonów, korytarzy, itp.
  • dbanie o estetykę wykonanych prac
  • mycie okien
  • wynoszenie i segregowanie odpadów

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B – warunek bezwzględny
  • mile widziane osoby mogące przyjechać swoim autem
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowtm

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech na podstawie legalnej umowy do podjęcia od zaraz
  • pierwsze umowa zostanie podpisana na okres próbny, trwający 3 miesiące, dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • duża ilość zleceń gwarantowana, dla chętnych możliwość pracy nawet do 12 godzin na dzień plus weekedny

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.
Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„Niemcy praca przy sprzątaniu domów i mieszkań, Frankfurt nad Menem”.

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 379583b802397de8