€ 14,50/h brutto

Oferta pracy w Niemczech sprzątanie galerii handlowej od zaraz Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 marca 2018 04:40

Szukamy osób z podstawową znajomością języka do pracy w Niemczech na stanowisku sprzątaczki. Zatrudnienie do podjęcia od zaraz przy sprzątaniu galerii handlowej z Duisburga.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejscowość: Duisburg, Niemcy

Pensja: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac fizycznych, polegających na sprzątaniu galerii handlowej
  • do zadań należeć będzie dbanie o estetyczny wygląd centrum i zgłaszanie usterek
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się maszynowym myciem podłóg,  sprzątaniem toalet itp.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wysoka sprawność fizyczna, pracowitość, dokładność
  • rzetelne wypełnianie zadań
  • zaświadczenie o niekaralności
  • sumienność

Zapewniamy:

  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • niezbędne środki ochronne, materiały, sprzęty i chemię
  • pracę na pełny etat
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • pomoc w wynajęciu zamieszkania na miejscu
  • umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Sprzątanie centrum handlowego, imię i nazwisko” prosimy przesłać na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-galerii-handlowej-duisburg/

ID ogłoszenia: 3885aa042fe60417