€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech sprzątanie jako pokojówka w hotelu i restauracji z wyspy Fehmarn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lemkenhafen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: stała i sezonowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 lutego 2021 02:06

Hotel działający na wyspie Fehmarn poszukuje obecnie pokojówki do pracy w Niemczech przy sprzątaniu pokoi gościnnych oraz pomieszczeń ogólnodostępnych

Hotel Meerblick i restauracja Samoa na pięknej wyspie Fehmarn (Schleswig-Holstein) poszukuje pracowników wielozadaniowych.
Chcesz połączyć pracę z odrobiną wakacji nad morzem, skorzystaj z naszej oferty.
Mamy młody międzynarodowy zespół i chętnie go powiększymy o nowych przebojowych pracowników.
Doświadczenie w takiej pracy mile widziane , ale nie wymagane.

Do naszego zespołu poszukujemy:

do pracy na stałe jednej osoby – sprzątanie pokoi w hotelu

Oferujemy
-praca na stałe
-niemiecka umowa bezpośrednio z pracodawcą
-atrakcyjne wynagrodzenie
-zapewnione zakwaterowanie

Zakres obowiązków
-sprzątanie pokoi hotelowych oraz części wspólnych

Wymagania
-język niemiecki bądź angielski na poziomie komunikatywnym

-praca sezonowa dla co najmniej dwóch osób-sprzątanie pokoi w hotelu oraz pomoc w kuchni w restauracji

Oferujemy
-Niemiecka umowa bezpośrednio z pracodawcą
-możliwa dłuższa współpraca

-pomoc w kuchni
-zmywanie naczyń
-znoszenie brudnych naczyń do kuchni

Wymagania
-język niemiecki lub angielski na poziomie komunikatywnym

Rozpoczęcie pracy 01.05.2021 (szczegóły rozpoczęcia pracy-zależne od sytuacji pandemicznej)

Nie czekaj aż ktoś cię ubiegnie, zadzwoń lub napisz już dziś.

tel kontaktowy: +49 4372 806518
mail: buero@aalkate.com

ID ogłoszenia: 12760329cfd769d4

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Meerblick
  • Zarejestrowany od: 21 lutego 2021

Inne przedmioty dodane przez Meerblick

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Meerblick »