€ 10 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech sprzątanie kina w Bremen od zaraz bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 6 września 2015 22:28

Posiadamy wolne stanowiska dla Polaków do pracy w Niemczech przy sprzątaniu w kinie. Oferta z Bremen bez znajomości języka niemieckiego. Od pracowników nie wymagamy posiadania doświadczenia. Zakwaterowanie we własnym zakresie.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: 10 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
- sprzątanie sal kinowych po każdym zakończonym seansie
- porządkowanie toalet, korytarzy oraz sal przed zakończeniem pracy.

Wymagania:
- bez problemów ze zdrowiem
- dobra sprawność fizyczna
- należy szybko, ale również dokładnie wykonywać zadania
- gotowość do szybkiego wyjazdu
- zdolność pracowania w godzinach nadliczbowych
- przyjazd swoim autem będzie atutem
- zaradność, odpowiedzialność, punktualność
- dla osób niekaranych (dokument potwierdzający do wglądu)

Oferujemy:
- dobre stawki godzinowe
- wypłacanie wynagrodzenie zawsze w ustalonym terminie
- umowa podpisana zostaje bez pośredników
- niemieckie warunki zatrudnienia
- zniżki pracownicze na seanse
- zdobycie nowego doświadczenia

Aplikacja:
Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania CV napisanego po niemiecku z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Sprzątanie w kinie, Bremen.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-sprzatanie-kina-bremen/

ID ogłoszenia: 82055ec99ae5070e