€ 12 € brutto/1h

Oferta pracy w Niemczech – Stolarz w Hohenstein od zaraz ze znajomością języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hohenstein
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 września 2014 01:10

Firma stolarska z Hohenstein zatrudni od zaraz wykwalifikowanego stolarza chętnego do podjęcia pracy w Niemczech przy montażu mebli, produkcji prefabrykatów drewnianych.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 70 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 18 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
Stolarz ze znajomością języka niemieckiego

Numer referencyjny: STO/GER/0914
Miejsce pracy: Hohenstein, Niemcy

OBOWIĄZKI:
– składanie mebli i produkcja drewnianych prefabrykatów,
– przycinanie drewna,
– montaż domów z drewnianych prefabrykatów,
– praca w oparciu o rysunek techniczny.

WYMAGANIA:
– wyuczony zawód stolarza lub długoletnie doświadczenie,
– znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym,
– prawo jazdy i własny samochód,
– obsługa urządzeń i narzędzi stolarskich,
– zdolności manualne.

OFERUJEMY:
– umowę o pracę na niemieckich warunkach,
– odprowadzanie składek i ubezpieczenie zdrowotne,
– stawka godzinowa w wysokości 12,00 € brutto,
– zapewnione mieszkanie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres mailowy.

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
31-536 Kraków, ul. Podgórska 36
Tel: 12 425-00-41
E-mail: rekrutacja.grempka@trenkwalder.com.pl

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

ID ogłoszenia: 455541bdac2bdbde