€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech Stuttgart operator wózka widłowego na magazynie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 9 listopada 2015 03:29

Ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie dla operatorów wózka widłowego przy rozładunku, załadunku i transporcie towarów. Zatrudnienie w Stuttgarcie dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Charakterystyka stanowiska i zadania:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę wózka widłowego
  • zadania będą polegały na rozładunku i załadunku towarów oraz transporcie wewnętrznym materiałów
  • zadania porządkowe, odpowiednie ustawianie towaru na półkach
  • praca zgodnie z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • posiadanie aktualnych uprawnień na wózki widłowe
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziana możliwość przyjechania swoim samochodem
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • sumienność, odpowiedzialność
  • dobre zorganizowanie
  • duża motywacja

Zapewniamy:

  • dla najlepszych pracowników możliwość zatrudnienia na stałe
  • wsparcie na miejscu we wszelkich możliwych kwestiach – tak jak przy znalezieniu zamieszkania oraz dopełnieniu formalności
  • umowa o pracę na podstawie niemieckiej umowy na czas nieokreślony
  • bardzo dobre zarobki
  • nadgodziny płatne dodatkowo

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem strony:

ID ogłoszenia: 805563fc4ab52879

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.