€ 3000 € + zakwaterowanie bezpł.

Oferta pracy w Niemczech – Technik serwisu turbin wiatrowych z zakwaterowaniem bezpłatnym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 maja 2016 03:06

Agencja zatrudnienia IRKL proponuje podjecie atrakcyjnej pracy w Niemczech na stanowisku technika turbin wiatrowych z zapewnionym bezpłatnym zakwaterowaniem na miejscu.

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją pracowników oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.
Aktualnie dla swojego niemieckiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:
Technik serwisu turbin wiatrowych
Miejsce pracy: Niemcy oraz pozostałe kraje UE

Wymagania:
- j. niemiecki na poziomie podstawowym lub j. angielski komunikatywny (na miejscu pracują już Polacy),
- doświadczenie przy serwisie, naprawie turbin wiatrowych – konkretnie przy łopatach wirnika turbiny wiatrowej,
- mile widziane wykształcenie techniczne,
- stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na wysokościach,
- gotowość do pracy w Niemczech oraz innych krajach UE (realizacja projektów również w POLSCE),
- prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

- naprawa usterek łopat wirnika,
- czyszczenie łopat/turbin,
- wykonywanie pomiarów uziemień,
- obsługa podnośników ruchomych.

Warunki zatrudnienia:
- niemiecka umowa o pracę,
- czas pracy: pełen etat,
- BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE (najczęściej są to hotele 3 gwiazdkowe, pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu),
- dieta 24 € (w Niemczech), inne stawki diety właściwe dla pozostałych krajów UE.
- wynagrodzenie na początek: od 14-15 €/h,
- pracodawca oferuje ubrania robocze oraz wszelkie sprzęty zabezpieczające,
- badania lekarskie, dodatkowe certyfikaty bezpieczeństwa itd. są również oferowane przez pracodawcę,
- przygotowanie dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim.

Możliwość zjazdów do Polski w systemie:

10 dni pracy w Niemczech, następnie 4 dni wolne.
Jeśli praca jest poza granicami DE, wówczas technicy serwisu pracują około 17 dni, a potem otrzymują 7 dni wolnego.
(możliwość indywidualnego ustalenia systemu zjazdów do Polski)

Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych do dnia 23 maja 2016 roku na adres mailowy niemcy@irkl.pl, a także dopisek w sprawie jakiej oferty pracy wysyłają Państwo CV.
tel. 533 397 200

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”
Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

ID ogłoszenia: 140572ca591909e9

Brak tagów