€ 8 za godz./brutto plus za kilometry

Oferta pracy w Niemczech w Berlinie bez języka jako kierowca kat. B

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2014 21:42

Oferujemy pracę w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego do przewozu osób niepełnosprawnych. Zatrudnienie w Berlinie dla kierowców kat. B. z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Stanowisko: Kierowca
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 8 za godz./brutto plus za kilometry (0,30 euro/km)

Zadania:
Zadaniem pracownika będzie przewóz osób niepełnosprawnych. Pracownik będzie pomagać niepełnosprawnemu przy wsiadaniu i wysiadaniu z samochodu.

Wymagania:
- osoba z doświadczeniem w przewożeniu osób
- łatwość prowadzenia samochodu
- kandydat musi posiadać prawo jazdy od co najmniej 4 lat
- przeszkolenie z pierwszej pomocy mile widziane
- osoba musi być czuła, wrażliwa , pomocna
- odpowiedzialność
- jedna osoba z dwuosobowego zespołu musi znać język niemiecki

Oferujemy:
- stałą pracę na warunkach niemieckich
- pracę bez języka
- pracownikom ze znajomością języka niemieckiego proponujemy 8 euro/h
- pomoc przy formalnościach
- stabilne zatrudnienie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV na adres: zuver@consultant.com w tytule wpisując: „przewóz osób niepełnosprawnych”

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-niemcy-kierowca-kat-b-bez-znajomosci-jezyka-berlin-przewoz-osob-niepelnosprawnych/

ID ogłoszenia: 734533ac36654107

11 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech w Berlinie bez języka jako kierowca kat. B”

  1. witam.jestem zainteresowany wasza oferta,posiadam prawojazdy kat.b.mialem kiedys rowniez busa i potrafie nimi jezdzic.jedyny problem jest taki ze nie znam jezyka niemieckiego.mam 36lat i jestem czlowiekiem bez nalogow.moj numer telefoniczny to 885243749.bardzo mi zalezy na pracy.pozdrawiam

  2. piotrbogusch na 6 kwietnia 2014 @ 15:01

    Witam.
    Prawo jazdy posiadam od 20-stu lat. Posiadam doświadczenie w przewożeniu osób. Od trzech lat na stałe mieszkam w Berlinie. Znajomość języka w stopniu komunikatywnym. Jeżeli moja osoba państwa zainteresuje proszę o kontakt na nr. tel 015127933891.Pozdrawiam. Piotr

  3. Witam,
    jestem zainteresowany oferta.
    Mam 30 lat, od 14 posiadam prawo jazdy kat B
    Jezdzilem busami, ucze sie jezyka
    Prosze o kontakt 504 209 132
    Jestem gotowy do podjecia pracy od zaraz

  4. witam,
    jestem zainteresowany Waszą ofertą pracy. posiada prawo jazdy kategorii ABC, Współpracowałem z Firmą ASB w miejscowości Zittau, bardzo dobrze znam topografię Berlina, język niemiecki w formie komunikatywnej. Mam możliwość zorganizowania dwu osobowego zespołu.

    pozdrawiam i życzę miłego dnia.
    Marcin
    tel: 733 435 542

  5. Witam,
    Jestem zainteresowany ofertą.
    Prawo jazdy posiadam od 29 lat (bez wypadkowo). Posiadam doświadczenie w przewożeniu
    osób i w prowadzeniu busami..Byłem osobą pracującą z osobami niepełnosprawnymi.Posiadam zaświadczenie ukończonego kursu pedagogicznego.
    Bez nałogów,gotowy podjąć pracę od zaraz.
    Proszę o kontakt na maila: phu.max@op.pl

  6. Witam Jestem zainteresowany ofertą pracy zamieszczoną przez Państwa .Jestem człowiekiem solidnym rzetelnym .Pracuje szybko i sprawnie .Większość swojego życia prowadziłem samodzielną działalność gospodarczą z sukcesami. Jestem dyspozycyjny od zaraz .Posiadam średnie wykształcenie techniczne ,ponadto prawo jazdy kategorii B ,C znam język angielski w stopniu podstawowym .Z góry dziękuje za zainteresowanie moją osobą .Mój telefon 698413145.Mój e-mail ;benas1805@wp.pl.Pozdrawiam

  7. Janusz Kowalski na 9 kwietnia 2014 @ 15:36

    Witam serdecznie.
    Jestem zainteresowany tą pracą i mogę zacząć od zaraz.
    Nie rozmawiam po Niemiecku ale szybko przyswajam wiadomości.
    Obecnie w Polsce prowadzę od 11 lat serwis komputerowy.
    Posiadam prawo jazdy kat. B od 1984 r.
    Proszę o rozważenie mojej kandydatury.
    Mój e-mail : janusz.kowalski.lask@gmail.com
    Tel:796541434

  8. Roman Grass na 13 kwietnia 2014 @ 17:03

    Witam.

    Jestem zainteresowany podjęciem współpracy.
    Od roku 2006 do końca stycznia 2014 pracowałem jako kierowca-sanitariusz z pacjentami niepełnosprawnymi. Posiadam doświadczenie i kwalifikacje. W latach 90-tych mieszkałem i pracowałem w Niemczech, myślę więc, że sprostam Państwa oczekiwaniom, ponieważ z mojej strony oferuję rzetelną i profesjonalną pracę w zawodzie.

    Dziękuję i pozdrawiam.
    Roman Grass
    tel.: 661 691 375
    e-mail: rgrass@wp.pl

  9. derysssfajer na 23 kwietnia 2014 @ 21:32

    Witam jestem zainteresowany oferta pacy Chłopak 25lat rzetelny odpowiedzialny doswiadczenie w jezdzie pojazdami Polska,Anglia, Niemcy posiadam prawo jazdy B,C,E kwalifikacje. Dziekuję pozdrawiam Rafał 505615629

  10. kazimierz11 na 24 kwietnia 2014 @ 15:09

    Witam.Jestem zainteresowany Państwa propozycją .Posiadam prawo jazdy kt b,c,e.i 30 lat pracy w zawodzie kierowcy.Mam 50 lat.Jestem okazem zdrowia,bez nałogów .Myślę że mój wiek nie będzie przeszkodą .Proszę o kontakt klimkaz@gmail.com

    Pozdrawiam. Kazimierz.

  11. Witam Oferta aktualna? Posiadam prawo jazdy od 2001r mam 30lat jezdzilem w firmach transportowych ostatnie 8lat. Mieszkam w Berlinie
    kosaboro666@gmail.com