€ 2300 - 3300 € Netto

Oferta pracy w Niemczech w budownictwie dla elektryków od zaraz, Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 listopada 2022 00:29

W rejonie Fuldy od zaraz możliwa legalna praca w Niemczech w budownictwie dla doświadczonych elektryków. Zatrudnienie przy montażu instalacji eklektycznych w różnych obiektach.

Twój zakres obowiązków:
• montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, centrach handlowych,
• montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia,
• wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych.

Pracodawca oferuje:
• niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
• długoterminową współpracę,
• bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do kuchni, łazienki oraz internetu,
• wynagrodzenie miesięczne od 2300 – 3300 € netto,
• pracę w pełnym wymiarze godzinowym,
• bonus powitalny w wysokości 50 €,
• 200 € premii po przepracowaniu pierwszego miesiąca,
• 200 € premii za zwerbowanie kolegi / znajomego do pracy,
• możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.

Wymagania pracodawcy:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• ukończona szkoła w zawodzie Elektryka,
• doświadczenie na stanowisku Elektryka,
• prawo jazdy kat. B,
• własny samochód (mile widziane).

CV należy składać poprzez przycisk aplikuj lub na adres Email: biuro@soberka.pl

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerami telefonów:

+48 34 35 02 159 lub +48 884 375 335

ID ogłoszenia: 85563808c555fdfd