€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech w budownictwie dla murarza Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6 miesięcy- możliwość przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 grudnia 2013 01:43

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla murarza w firmie budowlanej z siedzibą w Fulda. Zatrudnienie w budownictwie przy murowaniu i tynkowaniu domów z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Murarz

Miejsce pracy: Fulda, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • Do zadań będzie należało wsparcie prac budowlanych głownie murowanie i tynkowanie ścian.

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku murarza,
  • zdolność do czytania rysunków technicznych/planów budowlanych
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • dobra sprawność fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • możliwość przyjazdu do Niemiec samochodem

Oferta:

  • terminowe wypłacanie pensji
  • okres próbny 6 miesięczny, następnie umowę na rok
  • Płatne lokum 5 euro doba
  • dla zainteresowanych pomagamy w zorganizowaniu Kindergeld
  • zapewniamy iż w momencie przestoje pracy- niemiecki ubezpieczyciel będzie wypłacał przestojowe
  • wsparcie polskiego biura, wsparcie koordynatora

Aplikacja:
Prosimy aplikować wysyłając zgłoszenie na adres: kontakt@praca-serwis.eu

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/murarzy-2143330.html

ID ogłoszenia: 76452b6ce5775725