€ 1400-2000 euro miesiąc

Oferta pracy w Niemczech w budownictwie malarz/lakiernik od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 stycznia 2014 23:58

Zatrudnimy pracownika fizycznego na stanowisko malarz-lakiernik na budowę w Stuttgarcie. Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy wykończeniach-malowanie, tapetowanie, montowanie regipsów.

Stanowisko: Malarz/lakiernik

Termin: od zaraz

Zarobki: 1400-2000 euro miesiąc

Lokalizacja: Stuttgart

Obowiązki:

  • Do zadań pracownika będą należały prace wykończeniowe, malowanie, lakierowanie, szpachlowanie, gruntowanie.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za tapetowanie ścian, montowanie regipsów, podłóg.

Oczekiwania:

  • posiadanie wykształcenia zawodowego
  • doświadczenie
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie samochodu
  • dobra znajomość niemieckiego lub angielskiego
  • posiadanie prawa jazdy
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • gotowość do wyjazdu na stałe

Oferta:

  • zapewniamy umowę o pracę na pełen etat
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • zapewniamy płatne zamieszkanie
  • pracę na dłużej
  • przejrzyste warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zgłoszenia obowiązkowo zawierające przetłumaczone na język niemiecki przez tłumacza biegłego dokumenty:

  • CV ze zdjęciem
  • świadectwo szkolne
  • świadectwa pracy
  • uprawnienia
  • referencje

na adres: praca@allwork.pl
możliwość kontaktu telefonicznego: 730-231-444

źródło:

ID ogłoszenia: 23352e79e33548da