€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech w budownictwie murarz od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bardzo dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 listopada 2013 10:34

Niemiecka firma budowlana poszukuje pilnie kandydatów na stanowisko murarz. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech w budownictwie zatrudnienie od zaraz.

Stanowisko: Murarz

Miejsce: Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie murowanie ścian, stawianie ścian oraz wykonywanie tynkowania

Wymagamy:

  • posiadanie przynajmniej 2 letniego doświadczenia
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • posiadanie czynnego prawa jazdy
  • fachowość, odpowiedzialność, pracowitość, obowiązkowość

Oferta:

  • dobra płaca
  • Umowa na niemieckich warunkach zawarta z Niemieckim pracodawcą
  • wszelkie świadczenia wynikające z umowy
  • zamieszkanie

Aplikacja:
CV prosimy przesyłać wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych korzystając z poniższych danych:
Kontakt: sylwia.s@hrworkforce.pl 725900862

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-20h1lm/

ID ogłoszenia: 74452775cdfce9f6