€ 10-15

Oferta pracy w Niemczech w budownictwie od zaraz docieplenia, remonty Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 lutego 2016 02:18

Firma budowlana działająca na terenie Dortmundu poszukuje budowlańców do pracy w Niemczech przy docieplaniach, remontach budynków. Oferta bez znajomości języka niemieckiego wymaganego przez pracodawcę.

Miejsce pracy: Dortmund i okolice

Stanowisko: pracownik budowlany

Zarobki: 10 – 15 euro

Firma budowlana poszukuję pracowników do prac budowlanych.

Obowiązki:
– ocieplanie budynków
– prace remontowe
– prace budowlane

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na budowie

Oferujemy:
– dobre warunki pracy
– stabilne i bardzo dobre wynagrodzenie

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: [prawdopodobna próba oszustwa]

ID ogłoszenia: 98856b0e7e006946

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech w budownictwie od zaraz docieplenia, remonty Dortmund”

  1. Grzesiek95 na 15 lutego 2016 @ 18:46

    Witam
    jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o odpowiedź posiadam doświadczenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: rekruter2
  • Zarejestrowany od: 2 lutego 2016

Inne przedmioty dodane przez rekruter2

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez rekruter2 »