€ od 12 do 15 euro godzina

Oferta pracy w Niemczech w budownictwie od zaraz pracownik ogólnobudowlany

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Suhl
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 26 września 2013 23:25

Firma z branży budowlanej z siedzibą w Suhl poszukuje pracownika fizycznego. Praca w Niemczech w budownictwie przy regipsach, wykończeniach, murowaniu od zaraz.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany

Termin: Od zaraz

Miasto: Suhl

Wynagrodzenie: przez 6 tygodniowy okres próbny- 12 euro godzina, następnie 15 euro

Zadania:

  • Do zadań pracowników należeć będzie wykonywanie wszelkich prac budowlanych. Będzie to np. montowanie płyt gipsowo kartonowych, glazury, płytek, prace murarskie czy wykończeniowe.

Wymagania:

  • od pracowników wymagamy własnej działalności gospodarczej- niemieckiej lub polskiej- lub założenie przed podjęciem pracy
  • samodzielność
  • język niemiecki na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w budownictwie
  • fachowość, niezawodność, sumienność, dokładność
  • własny pojazd
  • poszukujemy osoby wolnej od nałogów

Oferta:

  • narzędzia- zapewnia zleceniodawca
  • około 50 godzin pracy tygodniowo
  • lokum płatne. jednoosobowy pokój z łazienką, lodówką. Dostęp do kuchni, pralki, internet za dodatkową opłatą- koszt zakwaterowania 250 euro
  • wypłaty pensji odbywają się co 2 tygodnie
  • możliwość pobrania wcześniejszej zaliczki po tygodniu

Aplikacja:
Prosimy o kontakt telefonicznie:
797 529 230

źródło:

ID ogłoszenia: 851524486af69d4d

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech w budownictwie od zaraz pracownik ogólnobudowlany”

  1. Paweł Ostrowski na 8 listopada 2013 @ 11:10

    10 lat praktyki w budownictwie, re-gipsy, szpachlowanie, ocieplanie, sucha zabudowa ścianek i sufitów, malowanie. Prawo jazdy kategorii A,B,T , działalność na terenie Niemiec- aktualna gewerbe , komunikatywna znajomość języka niemieckiego i angielskiego