€ 2.000 euro netto

Oferta pracy w Niemczech w budownictwie Stuttgart malarz tapeciarz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 8 listopada 2013 19:04

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech w budownictwie. Zatrudnienie w firmie budowlanej dla malarza przy tapetowaniu, dociepleniach i malowaniu. Od kandydatów wymaga się przynajmniej 2 letniego doświadczenia.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Miejsce: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 2.000 netto euro

Zadania:

  • Od pracownika będziemy wymagać Szpachlowania, malowania, tapetowania.
  • Zadaniem będzie również wykonywanie dociepleń budynków, a także prace przy lakierowaniu drzwi, okien.
  • Dodatkowo do zadań należeć będą inne prace np. ścieranie, gruntowanie.

Wymagamy:

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • posiadanie wykształcenia kierunkowego
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • własny samochód oraz prawo jazdy

Naszym pracownikom oferujemy:

  • zakwaterowanie
  • umowę na czas nieokreślony- płatny urlop wynikający z umowy
  • wsparcie podczas rekrutacji,
  • pomoc przy zorganizowaniu formalności potrzebnych do podjęcia pracy w Niemczech

Aplikacja:

Aplikacji można dokonywać za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 881527d1710a2ae5

2 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech w budownictwie Stuttgart malarz tapeciarz”

  1. Witam,
    Jestem zainteresowany państwa ofertą, z wykształcenia jestem stolarzem koło pięciu lat w zawodzie, prawie piętnaście lat przepracowałem jako kierowca zawodowy, wybudowałem i wykończyłem własnoręcznie własny dom w między czasie sporo pracowałem przy pracach wykończeniowych w budownictwie ( szpachlowanie, malowanie, kładzenie płyt k/g, murowanie, docieplenie itp). Niestety nie znam języka Niemieckiego.
    Obecnie przebywam, chwilowo w Niemczech.
    Jeżeli oferta jest aktualna proszę o kontakt.

  2. Jestem również zainteresowany ofertą,pracowałem dużo lat w zawodzie malarz.Pracowałem też w Niemczech przy pracach wykończeniowych na budowie,ale Niemiecki trochę rozumiem.Proszę o kontakt.