€ od 9,07

Oferta pracy w Niemczech w fabryce na produkcji kosmetyków Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 2 października 2014 01:30

Fabryka kosmetyków z Düsseldorfu poszukuje pracowników na produkcję kosmetyków. Oferta pracy w Niemczech przy obsłudze maszyn, kontroli jakości i przygotowaniu mieszanek.

Stanowisko: Pracownik na produkcji kosmetycznej

Lokalizacja: Düsseldorf

Numer referencyjny: 192/HEN/DE/2014

Wynagrodzenie: w zależności od wykształcenia:

  • Osoby bez wykształcenia aplikujące na stanowisko Pomocnik: 9,07 euro brutto za godzinę, po przepracowaniu 9 miesięcy podwyżka do 13,91 euro brutto za godzinę
  • Osoby z wykształceniem chemicznym – 11,22 euro brutto/h, zaś po 9 miesiącach podwyżka do 15,15 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie pomagać na produkcji kosmetyków.
  • Do zadań należeć będzie przygotowanie odpowiednich mieszanek zgodnie z recepturą – odpowiednie wymierzanie składników.
  • Obsługa maszyn produkcyjnych takich jak miksery oraz maszyny homogenizujące
  • Czyszczenie oraz zajmowanie się konserwacją maszyn produkcyjnych oraz ich dezynfekcją.
  • Pracownik będzie miał za zadanie pobierać próbki i kontrolować jakość produkcji

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w obsłudze sprzętu – mikserów oraz maszyn homogenizujących
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • pożądane jest wykształcenie chemiczne lub pokrewne
  • zręczność, zorganizowanie, zdyscyplinowanie
  • sumienność, obowiązkowość
  • mile widziane licencja na wózki widłowe
  • zaletą będzie możliwość przyjechania własnym środkiem transportu

Uwaga: Kandydat nie może posiadać skłonności alergicznych na kurz, chlor czy amoniak.

Oferujemy:

  • praca również na zmianie nocnej
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • zatrudnienie odbywać się będzie w oparciu o umowę na czas nieokreślony
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres:

  • rekrutacja@gpjc.eu

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22na84/

ID ogłoszenia: 82542c2b737e5a5

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech w fabryce na produkcji kosmetyków Düsseldorf”

  1. Jestem zainteresowana oferta pracy.