€ 6,20 euro netto

Oferta pracy w Niemczech w hotelu dla pokojówki przy sprzątaniu Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2014 01:09

Hotel z Hamburga pilnie poszukuje pracowników do sezonowej pracy w Niemczech na 3 miesiące. Praca w Niemczech jako pokojówka przy sprzątaniu pokoi gościnnych z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pokojówka

Lokalizacja: Hamburg

Zarobki: 6,20 euro netto

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w charakterze pokojówki przy sprzątaniu pokoi hotelowych.
  • Obowiązkiem będzie odkurzanie podłóg, sprzątanie toalet, wymiana ręczników oraz inne zadania porządkowe

Wymagamy:

  • doświadczenie w pracy pokojówki we wcześniejszej pracy
  • mile widziane referencje
  • energiczność, obowiązkowość
  • dynamizm,
  • duża motywacja
  • sprawność fizyczna
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym

Oferta:

  • dobre warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę
  • pracodawca zapewnia bezpłatne zamieszkanie oraz pełne wyżywienie
  • zatrudnienie od początku sierpnia do listopada

Aplikacja:
Chętnych prosimy o aplikowanie pocztą elektroniczną.
adres e-mail: patrycja@forwork.eu

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pokojowka-2450406.html

ID ogłoszenia: 62553db8d941d5b9