€ 6900-7900 zł/mc brutto

Oferta pracy w Niemczech w hotelu z Suhl przy sprzątaniu jako pokojówka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Suhl
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 16 stycznia 2017 03:01

Szukamy osoby z podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego do sprzątania pokoi gościnnych w hotelu z Suhl. Praca w Niemczech dla pokojówki na podstawie stałej umowy.

Stanowisko: Pokojówka
Zarobki miesięcznie: 6900-7900 PLN brutto
Lokalizacja: Suhl, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzątanie pokoi gościnnych oraz części ogólnodostępnych
  • wszelkie zadania pomocnicze

Oczekiwania:

  • pracowitość, dokładność
  • zaangażowanie w obowiązki
  • przykładanie się do zadań
  • dbanie o aspekt estetyczny
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • umiejętność pracy w szybkim tempie

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia stałej umowy o pracę, zgodnej ze standardami niemieckimi
  • na miejscu zapewnione wyżywienie oraz lokum
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych, np.: na dziecko w wysokości 190 euro
  • 40 godzin pracy tygodniowo
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres:

  • rekrutacja@glico.pl

Wiadomość prosimy wysłać z CV w języku angielskim lub niemieckim.

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/osoba-do-sprzatania-pokoi-3625318.html

ID ogłoszenia: 784587c19bfa5eab

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.