€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech w ogrodnictwie przy kwiatach Rostock bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 czerwca 2015 02:40

Dam sezonową pracę w Niemczech dla ogrodnika bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie z Rostocka w szklarni przy kwiatach ich pielęgnacji, ścinaniu i pakowaniu.

Stanowisko: ogrodnik
Lokalizacja: Niemcy, Rostock
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: Przykwiatach/07/15

Zadania:
Są to zadania fizyczne polegające na pielęgnowaniu kwiatów oraz ich ścinaniu i pakowaniu.

Wymagania:
- delikatne obchodzenie się z kwiatami
- sprawne dłonie
- wcześniejsze prace na danym stanowisku będą atutem
- siłą fizyczna
- bez problemów zdrowotnych
- pozytywne nastawienie
- brak uczuleń na kwiaty
- zaradność, samodzielność

Oferujemy:
- dobre wynagrodzenie
- wypłaty co tydzień
- zatrudnienie sezonowe
- możliwość wynajęcia mieszkania na czas trwania umowy w cenie około 110 euro za miesiąc
- premie pracownicze
- przyjazną atmosferę
- przyjmujemy również zgłoszenia od grup

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie CV z LM na maila: arbeiteinstellen@job4u.com w temacie należy wpisać numer referencyjny ogłoszenia umieszczony w treści.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-kwiatach/

ID ogłoszenia: 570558746cae7a1d

3 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech w ogrodnictwie przy kwiatach Rostock bez języka”

  1. Jestem zainteresowana prosze stawke godzinowa jak .Bardzo prosze o kontakt telefoniczny.

  2. urszula3871@o2.pl na 22 czerwca 2015 @ 11:58

    Witam jestem zainteresowana praca w ogrodnictwie przy kwiatach jestem osoba komunikatywna operatywna dyspozycyjna i punktualna umiejetnosc pracy w zespole i pod presja czasu zaangazowanie w wykonywane obowiazki posiadam zdolnosci manualne prosze o kontakt telefoniczny +48 503656367 Pozdrawiam

  3. Witam
    Jestem zainteresowany ofertą pracy jest możliwość wyjazdu od 2 do 6 osób wszyscy są młodymi osobami w pełni sumienni i zmotywowani do pracy proszę o kontakt :
    795 752 727