€ 1270 euro/miesiąc

Oferta pracy w Niemczech w opiece – 79 letni senior z okolic Drezna

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2018 01:29

Od 13 sierpnia w rejonie Drezna potrzebna empatyczna opiekunka osób starszych. Propozycja pracy w Niemczech przy opiece nad Panem w wieku 79 lat, który cierpi na depresję oraz na nowotwór, przez co jest mocno osłabiony; porusza się na wózku (bez transferu, panu trzeba tylko pomóc wstać) bądź przy pomocy drugiej osoby.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: okolice Drezna
Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące, od 13 sierpnia

Opis zlecenia:
Pan Tom ma 79 lat (167 cm, 50 kg). Podopieczny cierpi na depresję oraz na nowotwór, przez co jest mocno osłabiony; porusza się na wózku (bez transferu, panu trzeba tylko pomóc wstać) bądź przy pomocy drugiej osoby. Jest kontynentny, korzysta z krzesła – toalety. Podopieczny dużo czasu spędza w łóżku. Pan Tom ma również problemy ze słuchem. Jest osobą mocno wycofaną, niechętnie wychodzi z domu. Do podopiecznego przychodzi terapeuta.

Warunki mieszkaniowe:
Senior mieszka z żoną w domu jednorodzinnym w okolicach Drezna. Żona nie wymaga opieki, wspiera męża w codziennych czynnościach. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój na piętrze. Resztę pomieszczeń dzieli z domownikami. Zapewniony jest dostęp do internetu oraz tv. Zakupy robi żona podopiecznego razem z Opiekunką.

Obowiązki opiekuna:
– pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego
– pomoc w utrzymaniu prawidłowej higieny podopiecznemu
– pomoc w jedzeniu
– pomoc w przesiadaniu się z łóżka na wózek oraz w poruszaniu się

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie w pracy z osobami starszymi i schorowanymi
– mile widziane prawo jazdy kat. B
– mile widziany brak nałogów

Zapewniamy:
– stawka 1270 euro netto/miesiąc,
– bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
– jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
– wysokie składki ZUS,
– możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
– gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
– zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
– pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na @ albo wysłanie SMS na numer: 797 898 768 o treści: PRACA podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo.

ODDZWONIMY. Zapraszamy do odwiedzenia nas! Oddział we Wrocławiu: ul. Ruska 51 b www.opiekunka.gowork.plZlecenie przy opiece- 79letni senior, 1270 euro/miesiąc

ID ogłoszenia: 1745b6acb1146049