€ od 7,80 euro brutto /h

Oferta pracy w Niemczech w restauracji Burger King na kuchni Lübbecke

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lübbecke
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 28 września 2014 23:43

Restauracja Burger King z Lübbecke poszukuje pracownika na kuchnię. Oferta fizycznej pracy w Niemczech w gastronomii przy przygotowaniu dań i obsłudze klienta bezpośredniego.

Stanowisko: Pracownik na kuchni

Lokalizacja: Lübbecke, Niemcy

Zarobki: początkowo wynagrodzenie w wysokości 7,80 euro brutto za godzinę. Od stycznia 2015 stawka wzrośnie do 8,50 euro brutto za godzinę.

Obowiązki:

  • Wykonywanie wszelkich zadań w restauracji Burger King.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za smażenie mięsa, przygotowanie frytek, napojów, shaków.
  • Do zadań należeć będzie obsługiwanie maszyn.

Oczekiwania:

  • znajomość języka na poziomie podstawowym
  • mile widziane doświadczenie w restauracji – gastronomii
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP w pracy
  • zdyscyplinowanie
  • duża motywacja
  • sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • 40 godzinny tydzień pracy
  • zorganizowane płatne zamieszkanie, koszt to 16,50 euro dziennie – możliwość samodzielnie znaleźć sobie lokum
  • podwyżka od stycznia 2015
  • niemieckie warunki pracy
  • zapewniony pakiet socjalny
  • ubezpieczenie oraz składki

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • rekrutacja.workon@gmail.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22mjk6/

ID ogłoszenia: 9115426fd06a3d99