€ 8,84/h

Oferta sezonowa praca Niemcy zbiory truskawek, szparagów 2019 Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 stycznia 2019 03:58

Oferujemy zatrudnienie sezonowe 2019 przy zbiorze truskawek, malin i szparagów na plantacji w Bawarii. Niemcy praca bez znajomości języka i doświadczenia na 3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów szparagów i truskawek

Lokalizacja: Bawaria, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,84 euro na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na plantacji rolnej przy zbiorze szparagów oraz truskawek

Oczekiwania:

  • wytrzymałość, pracowitość, dobra kondycja fizyczna
  • preferowane zgłoszenia od osób które opłacają ZUS, KRUS, studenci lub osoby na utrzymaniu małżonka
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe w Niemczech
  • uczciwe zarobki
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zakwaterowanie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, pracodawca umożliwia kontakt telefoniczny, również w języku polskim od poniedziałku do piątku od 8:00 do 14 pod numerami:

  • 0049 9423 9433564 lub 0049 171 5511250.

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-truskawek-malin-2019-bawaria/

ID ogłoszenia: 7685c2d264aac82e