€ do uzgodnienia

Oferta sezonowej pracy w Niemczech 2020 zbiory truskawek bez języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 14 listopada 2019 04:37

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od maja 2020 przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie w okolicach Bremen dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Termin: od maja do połowy sierpnia 2020

Pensja: do uzgodnienia

Miejsce zatrudnienia: okolice Bremen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca o charakterze fizycznych przy ręcznym zbiorze truskawek

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowej od maja do połowy sierpnia 2020 – termin może się wydłużyć lub skrócić w zależności od warunków pogodowych
  • atrakcyjne zarobki oraz dodatki
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie
  • opcja podjęcia dodatkowych, innych prac w gospodarstwie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • Beata – 49 1512945 3999

źródło: www.olx.pl/oferta/praca-w-niemczech-przy-zbiorze-truskawek-maj-sierpien-2020-CID4-IDCmx3Q.html

ID ogłoszenia: 5325dcc5831b6326