€ 9,50/h brutto

Oferta sezonowej pracy w Niemczech 2021 zbiory szparagów bez języka, Rain am Lech

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rain
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 listopada 2020 01:45

Oferujemy zatrudnienie w gospodarstwie z Rain am Lech bez znajomości języka. Sezonowa praca w Niemczech od kwietnia 2021 przy zbiorach szparagów na polu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru szparagów i sortowania na hali

Lokalizacja: Rain am Lech, Bawaria, Niemcy

Pensja: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: sezon 2021, zatrudnienie od kwietnia do czerwca

Obowiązki:

  • praca fizyczna w gospodarstwie przy wycinaniu szparagów na polu oraz sortowanie i przycinanie na hali

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie
  • brak dodatkowych kosztów – np. za pośrednictwo
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • płatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 8,90 euro dziennie – w tej cenie pracownik ma kontener mieszkalny z współlokatorem, z dwoma oddzielnymi łóżkami, szafą, stołem, 2ma krzesłami, lodówką i ogrzewaniem
  • darmowy dostęp do pralek i suszarek
  • bezpłatny przejazd do lekarza – jeżeli będzie to konieczne
  • możliwość pobierania zaliczek raz na tydzień
  • na terenie gospodarstwa jest sklep z napojami
  • dwa razy na tydzień zorganizowany transport do marketu
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego i przez WhatsApp pod numerem:

  • 0049 151 72701929 – dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20
  • możliwy kontakt z Panią Tokarza w Polsce – 12 284 51 75 – dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 10:00 oraz od 19:00 do 21:00 i w soboty od 8:00 do 10:00

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/poszukiwani-pracownicy-sezonowi-do-zbioru-szparagow-w-2021-r-CID4-IDHqELW.html

ID ogłoszenia: 4485fbcbe5885107

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.