€ 9,82/h brutto

Oferta sezonowej pracy w Niemczech 2022 bez języka zbiory malin, truskawek, ziemniaków dla kobiet Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 lutego 2022 02:34

Oferujemy zatrudnienie od maja 2022 w okolicy Ulm przy zbiorach malin, truskawek i ziemniaków. Sezonowa praca w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia. Ogłoszenie adresowane do kobiet.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów owoców i warzyw

Zarobki: 9,82/h brutto

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Termin: od maja do sierpnia 2022 – do 3 miesięcy

Liczba wakatów: ok. 30

Opis stanowiska pracy:

  • praca polowa i w tunelach przy zbiorach malin, truskawek, ziemniaków
  • praca w godzinach porannych i popołudniowych, w trakcie największych upałów przerwa

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • pracowitość
  • zaangażowanie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy sezonowej
  • stawkę w wysokości 9,82 euro brutto na godzinę (dla emerytów, rencistów, studentów z ważną legitymacją wyższe zarobki)
  • podwyższenie stawki o 1 euro od 1 lipca 2022
  • w zależności od sytuacji stawka godzinowa lub na akord
  • możliwość pobierania zaliczek
  • wynagrodzenie do wypłacenia jako zaliczki, raz na miesiąc lub po zakończeniu współpracy
  • zamieszkanie zorganizowane za 5 euro dziennie
  • podstawowe ubezpieczenie zdrowotne
  • transport na miejscu

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • w języku angielskim i niemieckim pod numerem: (+49) 179/7694771
  • w języku polskim: (+48) 669643426

Opcja kontaktu przez aplikację Whatsapp.

Zgłoszenie można przesłać pocztą elektroniczną na adres:

  • info@gutmann-hof.de

źródło: https://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/niemcy-praca-sezonowa-dla-kobiet-zbiory-owocow-i-warzyw-ulm-2022/

ID ogłoszenia: 6886203999c71da1