€ do uzgodnienia

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka 2018 zbiory borówki, jeżyn, sałaty, szparagów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 8 lutego 2018 05:00

Zatrudnienie sezonowe 2018 przy zbiorach truskawek, borówki szparagów, sałaty, kapusty i jeżyn. Oferta pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru owoców i warzyw

Miejsce zatrudnienia: Niemcy oraz Holandia

Liczba miejsc do obsadzenia: 50

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • praca polowa w ogrodnictwie oraz sadownictwie
  • osoby zatrudnione będą zajmować się zbiorem owoców i warzyw takich, jak: kapusta, sałata, borówki, jeżyny, szparagi czy truskawki

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w podobnych pracach sezonowych
  • dyspozycyjność
  • zdyscyplinowanie
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zaangażowanie
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony
  • miejsce zamieszkania
  • ubezpieczenie społeczne
  • terminowe wypłacanie pensji

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem strony dostępnej poniżej:

Krótki link: http://bit.do/zbiory2018

ID ogłoszenia: 8745a7b37ca0d96a

1 odpowiedź na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka 2018 zbiory borówki, jeżyn, sałaty, szparagów”

  1. Agnes1991 na 8 lutego 2018 @ 11:04

    Witam jesteśmy parą która jest zainteresowana oferta proszę o więcej informacji tel 695690295 lub na mail agnessikora@wp.pl